Eski Hab. Sakız Sk. No:15/20 Sultangazi / İST
Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 18:00
0532 502 7055

Kurumsal

Vizyonumuz

Çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer birimler tarafından örnek alınan bir kurum olmak. Tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir kurum oluşturmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve etik davranış standartlarında en kaliteli malzemeyi kullanarak, modern mimariyi, kullanışlı yaşam alanlarıyla ve sağlamlıkla birleştiriyor, herkesin huzur içinde yaşayıp, çalışabileceği kusursuz yapılar yaratmayı hedefliyoruz. Proje aşamasından şantiye aşamasına, işleyişten malzeme seçimine kadar tüm süreçlerde titizlikle çalışıyor, en iyi hizmetleri sunmayı ilke edininiyoruz.

Kalite Hedeflerimiz

Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede hizmeti sunmak. Sektöründe isdihtam yaratmak. Personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak. Ülke içinde sektöründe lider konumda olmak. Hizmet verdiğimiz tüm insanlara müşteri memnuniyeti sağlamak. Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Değerlerimiz

Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Hakkaniyetli bir hizmet Yeniliklere açıklık Etik kurallara bağlılık Çalışan haklarına saygılı Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir hizmet sunumu.

Hakkımızda

2015 yılından günümüze mimarlık, inşaat ve dekorasyon alanlarındaki faaliyetleri ile tecrübelerini, değerli müşterilerinin zevkleri ile birleştirerek yaşayan mekanlar oluşturmayı kendisine ilke edinmiştir. Kaliteden ödün vermeyen bir sorumluluk bilinci ile mekan, hareket ve kullanımı organize edebilecek bir bütünlüğe ulaşmıştır. 2015 Yılında kuruluşu ile yurtiçi projelerde daha güçlü bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerimiz devam etmektedir. İhtiyaç programını çevre ile harmanlayarak beklenen çağdaş mimariyi hayata geçirmek öncelikli prensibimizdir. Gelişen teknolijiye ayak uyduran tedarikçilerimiz, disiplinli ve dinamik teknik ekibimiz ile çalışmalarımızı sizleri memnun etmeye yönelik olarak sürdürmeye kararlıyız.

Bir sonraki inşaat işleriniz için en iyi ortağı mı arıyorsunuz?